MAINPAGE - ANASAYFA

 KARİKATÜRLER - CARTOONS

PORTRE KARİKATÜR             LOGO ÇALIŞMALARI

 STORYBOARD

 ÖZEL TASARIMLAR - SPECIAL DESIGNS

Yeni Yetenekler böülümü için genç çizerlerden kişisel bilgi ve çizimlerini bekliyoruz : burakoktay2@hotmail 

 

 Karikatür Dersleri

 FORUM KOMİKSANAT 

 K.S. DEĞERLENDİRME BÖLÜMÜ      K.S. MİNİ SERGİ

 


Organizer of the Manifestation is OSTEN, Skopje, R. Macedonia * The received works will be judged by international jury. * The ceremony of the opening and announcing of the prize winners will be held on 26th May 2011 in Skopje.
12.02.2011
www.duyabilirsin.com yeni bir projeye imza atıyor... 1.Uluslararası karikatür yarışması... Konu “engelliler ve yaşam” ,Dünya nufusunun % 10’u engelli. Onlar duyamıyor, göremiyor, yürüyemiyor… Sosyal hayatta birçok engellerle karşılaşıyorlar. Sosyal yaşamda engellilerin hayatını anlatabilir miyiz…. Onlar için düşünmeye davet ediyoruz sizleri…"
12.02.2011
Bu yıl 2'ncisi düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi. Bu yıl 2'ncisi düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteği, Anadolu Üniversitesi Karikatür Sanatını Araştırma ve Uygulama Merkezi, Anatolia: Turizm Araştırmaları Dergisi ile Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği'nin (TUYED) işbirliğinde düzenlenen yarışmanın ödülleri EMITT Fuarı'nda sahiplerini buldu.
12.02.2011
You can find 23th issue of the magazine at MAGAZİNES-DERGİLER
09.02.2011
You can find 11th issue of the magazine at MAGAZİNES-DERGİLER
09.02.2011
Karikatürist Lütfü Çakın'ın yeni blog sayfası açılmıştır. Ziyaret etmek isteyenler için site adresi İzlemek için http://lutfucakin.blogcu.com/
09.02.2011
Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilciliği, Türkan Saylan Kültür Merkezinde söyleşilerine devam ediyor. Bu ayın konusu; “Yerel Mizah Dergileri Neden Uzun Ömürlü Olmuyor?” başlığını taşıdı. Konuşmacı olarak Denizli’den katılan Abdülkadir Uslu 1985 yılında çıkardıkları Tebessüm Dergisini anlattı. Dergi sahibi Şükrü Tekin Kaptan’ın dergiyi yaşatabilmek için mülkünü satmak zorunda kaldığını, buna rağmen derginin uzun ömürlü olmadığını söyledi. Karikatürcüler Derneği İzmir Temsilcisi Mustafa Yıldız ise 1976 yılından bu yana İzmir’de birçok dergi çıkardıklarını, gazetelere mizah sayfası yaptıklarını anlattı...
08.02.2011
 7 


 Tüm Yarışmalar

ARTICLES - MAKALELER

 Benzer Karikatürler

MAGAZINES - DERGİLER

 YENİ AKREP 96

 Zikison 2009

Hop Cartoon 13

 Mesaj Panosu